Начало Спорт Футбол ФК „Севлиево“ с нов успех, наказаха с 2:1 габровския „Янтра“

ФК „Севлиево“ с нов успех, наказаха с 2:1 габровския „Янтра“

1452

ФК „Севлиево“ победи с 2:1 габровския тим „Янтра“ в среща от 22-ия кръг на Северозападната Трета лига, играна миналия петък в областния град. Първия гол за нашия тим вкара Иван Велев в 23-та минута. Минути по-късно домакините изравниха резултата. Във второто полувреме Велислав Денчев опъна мрежата на габровци в 68-та минута.

Мачът приключи при резултат 2:1 в полза на селекцията на Мартин Дойчев, а поредната – 7ма победа от началото на пролетния дял на първенството в Трета дивизия отреди третото място за „Севлиево“ в класирането към момента. Лидер в групата е тимът на „Литекс“, а втори – „Кариана“ (Ерден).

Тази неделя, 23 април, от 17:00ч., на стадион „Раковски“, футболен клуб „Севлиево“ ще мери сили с водача в класирането и сочен за фаворит „Литекс“.