Начало Спорт Футбол Далечни удари решиха срещата в Севлиево

Далечни удари решиха срещата в Севлиево

1318

„Севлиево“ – „Янтра“ (Полски Тръмбеш) 3:0.

В мач на ниски обороти домакините от Севлиево играха по-добре и закономерно стигнаха до трите точки.

В състава на тръмбешчани липсваха вратарят Радослав Рашков и нападателят Николай Иванов, с травма игра Тихомир Антонов и това повлия върху представянето на тима.

Илиев откри резултата в 22-рата минута в полза на домакините с диагонален изстрел. Калоян Илиев можеше да изравни малко по-късно, но останал сам срещу стража на севлиевци, стреля в тялото му. Втората част отново тръгна лежерно, с пропуски пред вратата на „Янтра“, а мачът бе окончателно решен в 76-ата минута, в която с далечен удар Ангелов вдигна на 2:0. Бившият етърец Радослав Байчев затвърди успеха на настоящия си отбор в 82-рата минута, като с шут от дистанция направи резултата класически – 3:0.

Двубоят бе много коректен, премина без наказателни картони.