Начало Спорт Таекуон-До Купа „Севлиево” остава в Севлиево

Купа „Севлиево” остава в Севлиево

1268

4 златни, 5 сребърни и 6 бронзови медала спечелиха бойците от Спортен клуб „Тервел 2006“ на националния турнир по таекуон-до ай ти еф за деца, който се проведе тази събота в СЗ „Дан Колов“. Така в комплексното класиране по медали, „Купа Севлиево” остана в Севлиево.

Златото грабнаха Абедин Мехмедов, Велко Ботев, Росина Камбурова и Кристиан Пашов. Похвално е представянето на сребърните медалисти Симеон Стефанов, Кристиана Тодорова, Радостин Николов, Ферай Ахмедова и Антони Станиславов.

Втори в надпреварата се нареди Армейски спортен клуб „Тракия“, гр. Пловдив, трети се нареди – „АБЦ“, гр. София.

Турнирът откри зам.-кметът на Севлиево инж. Красимира Йорданова. Сред официалните гости бяха още председателят на Общински съвет – Севлиево Здравка Лалева, заместник областният управител на Габрово – Росен Цветков, гранд мастър Ким Унг Чол, вице президент на Международната федерация по таекуон-до ай ти еф, Областният експерт на Министерство на младежта и спорта г-жа Стефанова и др.