Начало Спорт Футбол Севлиево изпусна две дузпи, но все пак спечели

Севлиево изпусна две дузпи, но все пак спечели

2146

Севлиево би само с 2:0 Академик /Свищов/, след като пропусна две дузпи. Петър Казаков откри резултата в 11-та минута от 11-метров наказателен удар, а в 20-та мерникът му от бялата точка му изневери. В 30-та мин. Альоша Илиев също не съумя да се разпише от дузпа. Вторият гол падна едва в 75-та минута, когато Казаков центрира и Георги Павлов асистира на Димитър Байдаков за крайното 2:0.

„Изключително съм доволен от сериозния подход на момчетата към мача. Играха отговорно и съжалявам, че направиха куп пропуски, заради които успехът ни не е по-изразителен”, каза за треньорът на Севлиево Анатоли Тонов.
Във временното класиране Севлиево е на 9-та позиция с актив от 9 точки, а Академик е на 10-то със същия актив.