Начало Спорт Янтра (Полски Тръмбеш) нанесе първо поражение на Севлиево

Янтра (Полски Тръмбеш) нанесе първо поражение на Севлиево

978

Отборът на Янтра Полски Тръмбеш се наложи над Севлиево с резултат 2:1 в среща от седмия кръг на Северозападната Трета лига.

Добрин Петров откри резултата за гостите още в началото на първата част. Тихомир Антонов изравни резултата за домакините през втората част, а в 84-ата минута синът на Бончо Генчев – Любомир подаде на Ростислав Данчев, който донесе успеха на своя тим.

Стартови състави:

Янтра: 1. Радослав Рашков, 77. Иван Иванов, 7. Стефан Трайков, 4. Исмаил Мастънов, 23. Емилиян Ангелов, 13. Тихомир Антонов (капитан), 5. Янислав Илиев, 17. Красен Каравелов, 9. Любомир Генчев, 88. Тони Маречков, 10. Ростислав Данчев.
Треньор – Петър Кръстев

Севлиево: 16. Димитьр Пантев, 19. Алекс Георгиев, 6. Атанас Фиданин (капитан), 5. Георги Павлов, 2. Иван Пенев, 12. Павлин Иванов, 15. Стефан Иванов, 3. Тихомир Трифонов, 14. Илиян Трифонов, 18. Добрин Петров, 10. Тихомир Кънев.